|  | 

Shisha Iława

Frytkownica gastronomiczna

Frytkownica gastronomiczna
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Frytkownica gastronomiczna (3)Są one przysmakiem dzieci i bez nich nie wyobrażają sobie obiadu na mieście. Mowa oczywiście o frytkach, które stały się jedną z podstawowych części dań. Są łatwe w przygotowaniu, pyszne oraz – jeśli są zrobione z dobrych jakościowo produktów – nieszkodliwe.

Co, kiedy mamy własny lokal, wielu klientów i robienie frytek samemu staje się niemożliwe? Warto wtedy zainwestować w odpowiedni sprzęt. Frytkownica gastronomiczna pozwala w szybki i prosty sposób przygotować duże ilości tych ziemniaczanych przekąsek. Dzięki niej zyskuje się cenny czas na gotowanie. Do tego skraca się też czekanie klientów na zamówione dania. Jak widać, wszyscy zyskują na podobnych ułatwieniach.
Jak wiadomo, frytki nadal są hitem i wciąż są dawane głównie młodszym osobom, które nie lubią smaku gotowanych ziemniaków. O ile nie są robione na głębokim czy starym tłuszczu, nie są wcale tak niezdrowym zamiennikiem. Ważny jest przede wszystkim umiar i to, aby nie jeść ich bez przerwy i na każdą okazję, lecz tylko od czasu do czasu.

Ciekawe wpisy:

frytkownica-gastronomiczna

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wylęgarnie drobiu

    Wylęgarnie drobiu

    Pisklęta indycze Na rynku funkcjonują wylęgarnie drobiu, które specjalizują się w produkcji piskląt. Jest to dość wymagający proces, szczególnie w przypadku indyków, które w pierwszych dniach życia potrzebują dobrych warunków. Pisklęta indycze zaraz po wykluciu umieszcza się we wcześniej przygotowanych kręgach. W jednym kręgu znajdować się może od 200 do 400 piskląt. W związku z

  • Shisha bar Kraków

    Shisha bar Kraków

    Szisza. Szisza jest to wodna fajka do palenia. Składa się ona z węża, dzbana (zazwyczaj ceramicznego) oraz z metalowej rury. Pali się w niej tytoń i melasę. Wywodzi się z Indii, ale to kraje arabskie nadały jej nowego znaczenia. W Polsce sziszę możemy zapalić w niektórych herbaciarniach oraz szisza barach. Między innymi miejscami, w których