|  | 

Pub Gladiator

Jak tanio zorganizować ślub

Jak tanio zorganizować ślub
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak tanio zorganizować ślub

Jak tanio zorganizować ślub i zaoszczędzić, jeśli mamy mały budżet? Na co warto wydać pieniądze, a na co niekoniecznie? Z czego można zrezygnować, a co warto zrobić samemu? Trudno stwierdzić, co oznacza tani ślub, ponieważ dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Podstawowy czynnik definiujący cenę ślubu i wesela to miejsce oraz czas. Oczywistym jest, że lepiej zorganizować wesele kameralne dla mniejszej liczby gości, bo im mniej osób, tym lepiej będzie można o nich zadbać w ramach dostępnego budżetu. Najlepszym sposobem na oszczędzenie w kwestii czasu jest wybór nietypowego terminu, czyli jesień lub zima, kiedy wszystkie obiekty są tańsze. Można także zastanowić się nad ślubem plenerowym, np, w lesie, na działce, w dużym ogrodzie.
Kolejna rzecz to zaproszenia, które można zrobić samemu. Może ktoś ze znajomych jest grafikiem lub ma talent do rysowania i projektowania.
Dekoracje weselne – najlepiej na tyle, na ile się da zrobić je samemu, jak np. ozdoby z papieru, lampki ogrodowe. Przy zamawianiu tortu, ciast czy oblewarki do czekolady, najlepiej nie mówić o tym, że mają to być słodkości weselne, gdyż wtedy rachunek będzie wyższy.

Ciekawe wpisy:

jak-tanio-zorganizowac-slub

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Drób

    Drób

    Pisklęta indycze Decydując się na hodowlę drobiu należy zastanowić się, jaki gatunek ptaków chcemy hodować. Należy wziąć pod uwagę, że im dłuższy czas odchowu, tym większe koszty hodowli. Odchów brojlerów zajmuje około 35-45 dni, masa ubojowa to 1,9 do 2,5 kg. Okres odchowu indyków jest znacznie dłuższy, ale też zyski są niemałe. Wynosi on 120-140

  • Shisha bar Poznań

    Shisha bar Poznań

    Shisha Coraz większą popularnością w ostatnich latach cieszyły się bary, tzw. shisha bar. Aby znaleźć zakątek dla siebie, wystarczy wpisać nazwę odpowiedniego baru w swojej okolicy, np. shisha bar Iława, shisha bar Rzeszów, shisha bar Kraków, shisha bar Świnoujście, shisha bar Wejherowo, shisha bar Suwałki, shisha bar Białystok, shisha bar Tarnów, shisha bar Zabrze, shisha