|  | 

Kebab Iława

Karma dla szczeniaków

Karma dla szczeniaków
1 vote, 7.00 avg. rating (72% score)

karma-dla-szczeniakow-3Szczeniak zjada dużo jedzenia. Od urodzenia aż do szóstego miesiąca życia, będzie musiał jeść dwa do czterech razy więcej niż dorosły pies. Po pierwszym tygodniu życia, kiedy jego waga podwaja się w stosunku do momentu narodzin.
Ogólnie rzecz biorąc, karma dla szczeniaków ma wyższą zawartość białka i jest wzbogacona w witaminy, minerały i tłuszcze, które są niezbędne dla wzrostu. Żywność dla szczeniaków musi spełniać wyznaczone standardy odżywcze, które wyznaczane są poprzez normy czy badania produktów, aby upewnić się wspierają rozwój szczeniąt.
Od około ósmego do dwunastego tygodnia życia szczeniak prawdopodobnie je trzy do czterech razy dziennie. Po skończeniu szóstego miesiąca można powinno się zmniejszyć liczbę posiłków, które powinny być podawane wtedy dwa razy dziennie. Czas ten jest odpowiednia, aby karma dla szczeniąt została zastępowana karmą dla psów dorosłych, ponieważ zmienia się zapotrzebowanie organizmu na składniki dostarczane w żywności. Ilość podawanej karmy również ulega zmianie.

Ciekawe wpisy:

karma-dla-szczeniakow

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Pisklęta indycze

    Pisklęta indycze

    Pisklęta indycze W Polsce produkcja indyków ulega stałemu wzrostowi. Mimo, że hodowla jest dość wymagająca, przedsiębiorcy uważają, że jest to opłacalny biznes. Pisklęta indycze w pierwszych kilku dobach po wykluciu są bardzo wrażliwe. Należy więc, przed wykluciem, odpowiednio przygotować pomieszczenie, w których będą one przebywać. W tym celu należy odpowiednio nagrzać pomieszczenie. Pisklęta indycze muszą

  • Kebab na dowóz Szczecin

    Kebab na dowóz Szczecin

    Klimatycznie ze znajomymi. Zbliża się weekend, zastanawiasz się jak spędzić wolne od pracy, aby nie był to czas stracony? Czy może w tygodniu, nie wiesz jak spędzać długie wieczory? Zamiast siedzieć przed telewizorem, jako władca pilota i narzekać, że znów nie ma nic do oglądania, możesz spotkać się ze znajomymi. Razem wybierzcie się w jakieś