|  | 

No name Iława menu

Kuchenne opętanie

Kuchenne opętanie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

kulinaria (12)Jestem osobą niezmiernie łatwo podatną na manipulacje. Szczególnie te zakamuflowane pod postacią subtelnych reklam w telewizji. Obejrzę sobie jakiś interesujący program, w którym lokują jakieś produkty i przy kolejnych zakupach w moim koszyku lądują dziwne produkty.
Podświadomie wybieram reklamowane marki, podobnie jak czystym przypadkiem trafiam w odpowiednie alejki w supermarkecie.
Ostatnimi czasy zawładnęły mną kulinaria. W końcu, jeśli przyjrzeć się ramówkom telewizyjnych kanałów, zawsze na którymś trafić można na program o tematyce związanej z gotowaniem. Ba, są nawet kanały stricte kulinarne. I te od pewnego czasu oglądam najczęściej.
Uwielbiam patrzeć jak z kilku zwyczajnych produktów w mgnieniu oka powstają wyrafinowane, kuszące dania. Aż ślinka cieknie! Potem oczywiście próbuję je odtworzyć w zaciszu mojego domu, ale najczęściej z marnym skutkiem. Nawet jeśli korzystam z tych samych produktów, wszak odpowiednio się zaopatruje, nawet jeśli nie wiem kiedy. Tak działa telewizja, coś człowiek zobaczy i zaraz chce to mieć.

Ciekawe wpisy:

kuchenne-opetanie

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Hodowanie indyków

    Hodowanie indyków

    Pisklęta indycze Hodowcy indyków często decydują się na zakup już podchowanych piskląt. Dzieje się tak dlatego, że pierwsze doby życia decydują o późniejszym rozwoju indyków, a nieprawidłowe warunki hodowli mogą spowodować śmierć dużego odsetka indyków. Dlatego też wielu hodowców kupuje podrośnięte pisklęta indycze. Młode indyki hodowane są w kręgach, w których grupa kilkuset piskląt ma

  • Kebab Grodzisk Mazowiecki

    Kebab Grodzisk Mazowiecki

    Lokale gastronomiczne z egzotyką Lubimy egzotykę w kuchni, lubimy ją też w kulturze, np. muzyce, choreografii, sztuce wizualnej, teatrze, filmie. Jest ona dla nas czymś innym, czymś niecodziennym. Różni się bowiem od naszej swojskiej, polskiej czy szerzej – europejskiej kultury: od naszych obyczajów i zwyczajów, od naszego życia codziennego i artystycznego, od naszych przepisów kulinarnych.