|  | 

Kebab Iława

Suplementy omega-3

Suplementy omega-3
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Suplementy omega-3 (6)Czy suplementy omega-3 spełniają swoje zadanie? Czy są skuteczne? Czy rzeczywiście warto inwestować w suplementy omega-3? Odpowiedzi na te i inne jeszcze pytania z tej serii poszukują wszyscy, którzy przywiązują wagę do swojego zdrowia i chcą zdrowo się odżywiać. A co właściwie mamy na myśli, jeśli mówimy: suplementy omega-3? To nic innego jak specyfiki, które zawierają kwasy tłuszczowe omega-3.
O prozdrowotnym działaniu kwasów omega 3 powiedziano już bardzo wiele, a podkreśla się przede wszystkim ich korzystny wpływ na zdrowie. Otóż, mają one korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mózgu, ale również wykazują działanie antynowotworowe. Pozytywnie też wpływają na poziom cholesterolu, a tym samym zmniejszają ryzyko chorób serca.
Kwasy omega 3 znajdują się m. in. w rybach, głównie, takich jak: łosoś, tuńczyk, makrela, halibut, sardynki czy śledź oraz w owocach morza, algach, warzywach i owocach. Zawierają je: olej lniany, awokado, orzechy.  Warto stosować kwasy omega, ale trzeba pamiętać, żeby nie przesadzać z dawkowaniem, bo ich nadmiar w organizmie może być tak samo szkodliwy jak ich niedobór.

Ciekawe wpisy:

suplementy-omega-3

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Pisklęta indycze

    Pisklęta indycze

    Pisklęta indycze W Polsce produkcja indyków ulega stałemu wzrostowi. Mimo, że hodowla jest dość wymagająca, przedsiębiorcy uważają, że jest to opłacalny biznes. Pisklęta indycze w pierwszych kilku dobach po wykluciu są bardzo wrażliwe. Należy więc, przed wykluciem, odpowiednio przygotować pomieszczenie, w których będą one przebywać. W tym celu należy odpowiednio nagrzać pomieszczenie. Pisklęta indycze muszą

  • Kebab na dowóz Szczecin

    Kebab na dowóz Szczecin

    Klimatycznie ze znajomymi. Zbliża się weekend, zastanawiasz się jak spędzić wolne od pracy, aby nie był to czas stracony? Czy może w tygodniu, nie wiesz jak spędzać długie wieczory? Zamiast siedzieć przed telewizorem, jako władca pilota i narzekać, że znów nie ma nic do oglądania, możesz spotkać się ze znajomymi. Razem wybierzcie się w jakieś